Łukasz Soszyński
20-04-1998 (lat 25)
Lubin
Lubin
Polska
Pomocnik
175 cm
68 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | II liga | Stal Stalowa Wola | 25 | 2197 min | 6 | Zobacz szczegóły » | ||||
2022/2023 | III liga, gr. IV | Stal Stalowa Wola | 29 | 2 | 2659 min | 2 | 6 | Zobacz szczegóły » | ||
2021/2022 | III liga, gr. III | Lechia Zielona Góra (wiosna) | 16 | 1420 min | 1 | 1 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2020/2021 | Puchar Polski | Arka Gdynia | 1 | 13 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2020/2021 | II liga | Sokół Ostróda (wiosna) | 9 | 5 | 689 min | 4 | Zobacz szczegóły » | |||
2020/2021 | I liga | Arka Gdynia (jesień) | 4 | 64 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2020/2021 | IV liga pomorska | Arka II Gdynia (jesień) | 1 | 77 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2019/2020 | Ekstraklasa | Zagłębie Lubin | Zobacz szczegóły » | |||||||
2019/2020 | III liga, gr. III | Zagłębie II Lubin | 12 | 953 min | 3 | Zobacz szczegóły » | ||||
2018/2019 | III liga, gr. III | Zagłębie II Lubin | 20 | 7 | 1743 min | 9 | 2 | Zobacz szczegóły » | ||
2017/2018 | III liga, gr. III | Zagłębie II Lubin | 16 | 8 | 1423 min | 8 | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. III 2018/2019 Zagłębie II Lubin
mecze:
27
Podstawowy:
20
Z ławki:
7
Czas na boisku:
1743 min
0
0
2
9
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Polkowice | 2 - 1 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 18:00 04-08-2018 | P | 46 | 1 | |||||
2 | Zagłębie II Lubin | 4 - 2 | Lechia Dzierżoniów (szczegóły) | 17:00 11-08-2018 | Z | 20 | ||||||
3 | Ruch Zdzieszowice | 0 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 18-08-2018 | Z | |||||||
4 | Zagłębie II Lubin | 1 - 0 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 17:00 25-08-2018 | Z | |||||||
5 | Stal Brzeg | 3 - 4 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 29-08-2018 | Z | 25 | ||||||
6 | Górnik II Zabrze | 2 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 01-09-2018 | R | 46 | ||||||
7 | Zagłębie II Lubin | 2 - 2 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 12:00 08-09-2018 | R | 90 | 1 | |||||
8 | Gwarek Tarnowskie Góry | 1 - 3 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 15-09-2018 | Z | 4 | ||||||
9 | Zagłębie II Lubin | 6 - 0 | MKS Kluczbork (szczegóły) | 14:00 22-09-2018 | Z | 90 | ||||||
10 | Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 - 0 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 16:00 29-09-2018 | P | 12 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Zagłębie II Lubin | 2 - 1 | Pniówek Pawłowice Śląskie (szczegóły) | 15:00 06-10-2018 | Z | 10 | ||||||
12 | Rekord Bielsko-Biała | 1 - 0 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 14:00 20-10-2018 | P | 16 | ||||||
13 | Zagłębie II Lubin | 1 - 0 | Błyskawica Gać (szczegóły) | 14:00 27-10-2018 | Z | 90 | ||||||
14 | Warta Gorzów | 0 - 4 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 13:00 03-11-2018 | Z | 90 | 1 | |||||
15 | Zagłębie II Lubin | 2 - 0 | Piast Żmigród (szczegóły) | 13:00 10-11-2018 | Z | 90 | 1 | |||||
16 | Agroplon Głuszyna | 1 - 4 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 13:00 17-11-2018 | Z | |||||||
17 | Zagłębie II Lubin | 3 - 0 | Ruch Radzionków (szczegóły) | 13:00 24-11-2018 | Z | 30 | ||||||
18 | Zagłębie II Lubin | 6 - 3 | Górnik Polkowice (szczegóły) | 12:00 10-03-2019 | Z | 90 | ||||||
19 | Lechia Dzierżoniów | 0 - 0 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 15:00 16-03-2019 | R | 90 | ||||||
20 | Zagłębie II Lubin | 1 - 1 | Ruch Zdzieszowice (szczegóły) | 13:00 23-03-2019 | R | 90 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Ślęza Wrocław | 1 - 0 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 14:00 30-03-2019 | P | 90 | ||||||
22 | Zagłębie II Lubin | 0 - 0 | Stal Brzeg (szczegóły) | 13:00 06-04-2019 | R | 90 | 1 | |||||
23 | Zagłębie II Lubin | 0 - 2 | Górnik II Zabrze (szczegóły) | 13:00 14-04-2019 | P | 69 | 2 | 1 | ||||
24 | Miedź II Legnica | 1 - 0 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 11:00 20-04-2019 | P | 67 | 1 | |||||
25 | Zagłębie II Lubin | 0 - 0 | Gwarek Tarnowskie Góry (szczegóły) | 13:00 27-04-2019 | R | |||||||
26 | MKS Kluczbork | 1 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 01-05-2019 | Z | 90 | ||||||
27 | Zagłębie II Lubin | 3 - 0 | Stilon Gorzów Wielkopolski (szczegóły) | 13:00 05-05-2019 | Z | 57 | ||||||
28 | Pniówek Pawłowice Śląskie | 0 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 13:00 11-05-2019 | Z | 90 | ||||||
29 | Zagłębie II Lubin | 0 - 1 | Rekord Bielsko-Biała (szczegóły) | 15:00 15-05-2019 | P | 81 | 1 | |||||
30 | Błyskawica Gać | 1 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 18-05-2019 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | Zagłębie II Lubin | 1 - 1 | Warta Gorzów (szczegóły) | 11:00 25-05-2019 | R | |||||||
32 | Piast Żmigród | 2 - 1 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 29-05-2019 | P | 90 | 1 | |||||
33 | Zagłębie II Lubin | 5 - 1 | Agroplon Głuszyna (szczegóły) | 17:00 01-06-2019 | Z | 90 | ||||||
34 | Ruch Radzionków | 1 - 6 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 08-06-2019 | Z |