Roman Zalow
07-06-1995 (lat 28)
Kijów
Kijów
Ukraina
Obrońca
184 cm
80 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | III liga, gr. II | GOSRiT Luzino | 18 | 8 | 1536 min | 3 | 3 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2022/2023 | IV liga pomorska | Jaguar Gdańsk | 11 | 3 | 991 min | 5 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2022/2023 | IV liga pomorska | GOSRiT Luzino (wiosna) | 13 | 4 | 1102 min | 4 | 5 | Zobacz szczegóły » | ||
2021/2022 | IV liga pomorska | Jaguar Gdańsk | 20 | 8 | 1755 min | 12 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2020/2021 | IV liga pomorska | Jaguar Gdańsk | 21 | 5 | 1785 min | 9 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2019/2020 | IV liga pomorska | Jaguar Gdańsk | 17 | 1365 min | 8 | 3 | Zobacz szczegóły » | |||
2018/2019 | IV liga pomorska | Jaguar Gdańsk (wiosna) | 13 | 5 | 1173 min | 7 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2018/2019 | IV liga pomorska | GKS Przodkowo (jesień) | 4 | 7 | 359 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2017/2018 | III liga, gr. II | GKS Przodkowo (wiosna) | 13 | 3 | 941 min | 1 | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2017/2018 | IV liga pomorska | Jaguar Gdańsk (jesień) | 14 | 2 | 1277 min | 6 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2016/2017 | IV liga pomorska | Jaguar Gdańsk | 19 | 9 | 1672 min | 5 | 1 | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. II 2023/2024 GOSRiT Luzino
mecze:
26
Podstawowy:
18
Z ławki:
8
Czas na boisku:
1536 min
3
3
0
4
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GOSRiT Luzino | 1 - 7 | Zawisza Bydgoszcz (szczegóły) | 15:00 05-08-2023 | P | 45 | ||||||
2 | Vineta Wolin | 2 - 1 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 18:00 11-08-2023 | P | 34 | ||||||
3 | GOSRiT Luzino | 0 - 4 | Polonia Środa Wielkopolska (szczegóły) | 15:00 19-08-2023 | P | 45 | ||||||
4 | Świt Skolwin | 3 - 0 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 18:00 23-08-2023 | P | 46 | ||||||
5 | GOSRiT Luzino | 1 - 2 | Gedania Gdańsk (szczegóły) | 11:00 27-08-2023 | P | |||||||
6 | Noteć Czarnków | 5 - 2 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 15:00 02-09-2023 | P | 48 | 1 | |||||
7 | GOSRiT Luzino | 0 - 0 | Sokół Kleczew (szczegóły) | 13:00 09-09-2023 | R | 46 | 1 | |||||
8 | GOSRiT Luzino | 1 - 2 | Elana Toruń (szczegóły) | 13:00 16-09-2023 | P | 62 | ||||||
9 | Unia Solec Kujawski | 3 - 0 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 14:00 23-09-2023 | P | 46 | ||||||
10 | GOSRiT Luzino | 1 - 3 | Flota Świnoujście (szczegóły) | 13:00 30-09-2023 | P | 62 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Unia Swarzędz | 2 - 1 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 13:00 07-10-2023 | P | 74 | ||||||
12 | GOSRiT Luzino | 3 - 1 | Cartusia Kartuzy (szczegóły) | 13:00 14-10-2023 | Z | 90 | 1 | |||||
13 | Pogoń II Szczecin | 5 - 1 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 12:00 22-10-2023 | P | 65 | ||||||
14 | GOSRiT Luzino | 3 - 0 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 14:30 28-10-2023 | Z | 46 | 1 | 1 | ||||
15 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 4 - 2 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 12:00 04-11-2023 | P | 90 | ||||||
16 | GOSRiT Luzino | 5 - 2 | Stolem Gniewino (szczegóły) | 13:00 11-11-2023 | Z | 90 | 1 | |||||
17 | Błękitni Stargard | 2 - 1 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 13:00 18-11-2023 | P | 90 | ||||||
18 | Zawisza Bydgoszcz | 4 - 1 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 13:00 25-11-2023 | P | 90 | ||||||
19 | GOSRiT Luzino | 3 - 0 | Vineta Wolin (szczegóły) | 15:00 01-03-2024 | Z | |||||||
20 | Polonia Środa Wielkopolska | 3 - 1 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 15:00 10-03-2024 | P | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | GOSRiT Luzino | 0 - 1 | Świt Skolwin (szczegóły) | 12:00 16-03-2024 | P | 29 | ||||||
22 | Gedania Gdańsk | 1 - 1 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 15:00 22-03-2024 | R | 15 | ||||||
23 | GOSRiT Luzino | 1 - 2 | Noteć Czarnków (szczegóły) | 15:30 29-03-2024 | P | 45 | 1 | |||||
24 | Sokół Kleczew | 1 - 2 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 16:00 06-04-2024 | Z | 27 | ||||||
25 | Elana Toruń | 3 - 0 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 15:00 13-04-2024 | P | 31 | ||||||
26 | GOSRiT Luzino | 0 - 1 | Unia Solec Kujawski (szczegóły) | 12:00 20-04-2024 | P | 90 | ||||||
27 | Flota Świnoujście | 1 - 4 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 16:00 27-04-2024 | Z | 77 | 1 | |||||
28 | GOSRiT Luzino | 1 - 2 | Unia Swarzędz (szczegóły) | 15:00 01-05-2024 | P | 68 | 1 | |||||
29 | Cartusia Kartuzy | 0 - 0 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 17:30 10-05-2024 | R | 85 | 1 | |||||
30 | GOSRiT Luzino | - | Pogoń II Szczecin (szczegóły) | 17:00 15-05-2024 | ||||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | KP Starogard Gdański | - | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 19-05-2024 | ||||||||
32 | GOSRiT Luzino | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce (szczegóły) | 26-05-2024 | ||||||||
33 | Stolem Gniewino | - | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 02-06-2024 | ||||||||
34 | GOSRiT Luzino | - | Błękitni Stargard (szczegóły) | 09-06-2024 |