Łukasz Kopka
03-01-1996 (lat 28)
Sztum
Sztum
Polska
Pomocnik
177 cm
67 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | IV liga pomorska | Grom Nowy Staw (wiosna) | 10 | 870 min | 3 | Zobacz szczegóły » | ||||
2023/2024 | III liga, gr. I | Concordia Elbląg (jesień) | 11 | 1 | 979 min | 2 | 1 | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » |
2022/2023 | III liga, gr. I | Concordia Elbląg | 31 | 1 | 2789 min | 10 | 5 | 12 | Zobacz szczegóły » | |
2021/2022 | IV liga warmińsko-mazurska | Concordia Elbląg | 23 | 2 | 2029 min | 7 | 5 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2020/2021 | III liga, gr. I | Concordia Elbląg | 25 | 4 | 2147 min | 3 | 3 | 6 | Zobacz szczegóły » | |
2017/2018 | III liga, gr. II | GKS Przodkowo (jesień) | 12 | 1028 min | 6 | Zobacz szczegóły » | ||||
2016/2017 | III liga, gr. I | Łódzki KS | 29 | 3 | 2533 min | 2 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2015/2016 | II liga | Legionovia Legionowo | 14 | 10 | 1308 min | 1 | 2 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2014/2015 | III liga bałtycka | Lechia II Gdańsk | 11 | 5 | 1047 min | 2 | 2 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2013/2014 | III liga bałtycka | Lechia II Gdańsk | 7 | 2 | 486 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2012/2013 | III liga bałtycka | Lechia II Gdańsk | 1 | 46 min | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. I 2020/2021 Concordia Elbląg
mecze:
29
Podstawowy:
25
Z ławki:
4
Czas na boisku:
2147 min
3
3
0
6
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 5 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 16:00 08-08-2020 | P | 8 | ||||||
2 | Polonia Warszawa | 2 - 0 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 19:00 15-08-2020 | P | 90 | ||||||
3 | Concordia Elbląg | 0 - 2 | Legionovia Legionowo (szczegóły) | 17:00 22-08-2020 | P | 90 | ||||||
4 | Ursus Warszawa | 3 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 11:00 29-08-2020 | P | 80 | ||||||
5 | Concordia Elbląg | 2 - 0 | Broń Radom (szczegóły) | 17:00 05-09-2020 | Z | 67 | 1 | |||||
6 | KS Wasilków | 0 - 3 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 16:00 12-09-2020 | Z | 65 | ||||||
7 | Concordia Elbląg | 0 - 3 | Sokół Aleksandrów Łódzki (szczegóły) | 16:00 19-09-2020 | P | 45 | ||||||
8 | Znicz Biała Piska | 1 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 16:00 26-09-2020 | R | |||||||
9 | Concordia Elbląg | 0 - 1 | Legia II Warszawa (szczegóły) | 16:00 03-10-2020 | P | 69 | ||||||
10 | Huragan Morąg | 0 - 3 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 15:00 10-10-2020 | Z | 26 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Concordia Elbląg | 0 - 1 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 15:00 17-10-2020 | P | |||||||
12 | KS Kutno | 2 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 15:00 24-10-2020 | P | 90 | ||||||
13 | Concordia Elbląg | 1 - 1 | Olimpia Zambrów (szczegóły) | 14:00 31-10-2020 | R | 90 | 1 | |||||
14 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 1 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 13:00 07-11-2020 | R | 90 | ||||||
15 | Concordia Elbląg | 2 - 0 | RKS Radomsko (szczegóły) | 13:00 11-11-2020 | Z | 90 | 1 | 1 | ||||
16 | Jagiellonia II Białystok | 1 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 12:00 10-03-2021 | R | 90 | 1 | |||||
17 | Concordia Elbląg | 0 - 0 | Lechia Tomaszów Mazowiecki (szczegóły) | 13:00 21-11-2020 | R | 90 | ||||||
18 | GKS Wikielec | 0 - 0 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 13:00 28-11-2020 | R | 90 | 1 | |||||
19 | Concordia Elbląg | 2 - 1 | Pelikan Łowicz (szczegóły) | 12:00 14-03-2021 | Z | 90 | ||||||
20 | Błonianka Błonie | 0 - 3 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 13:00 20-03-2021 | Z | 80 | 1 | |||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Concordia Elbląg | 1 - 1 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki (szczegóły) | 15:00 27-03-2021 | R | 90 | ||||||
22 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 2 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 11:00 03-04-2021 | P | 90 | 1 | |||||
23 | Concordia Elbląg | 4 - 3 | GKS Wikielec (szczegóły) | 15:00 10-04-2021 | Z | |||||||
24 | Broń Radom | 3 - 0 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 17:00 17-04-2021 | P | 88 | ||||||
25 | Concordia Elbląg | 1 - 0 | KS Wasilków (szczegóły) | 17:00 21-04-2021 | Z | 90 | ||||||
26 | Concordia Elbląg | 0 - 2 | Ursus Warszawa (szczegóły) | 15:00 24-04-2021 | P | 46 | ||||||
27 | Olimpia Zambrów | 2 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 15:00 01-05-2021 | P | 19 | ||||||
28 | Concordia Elbląg | 1 - 1 | Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) | 15:00 08-05-2021 | R | |||||||
30 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 15:00 15-05-2021 | R | |||||||
31 | Pelikan Łowicz | 1 - 2 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 17:00 22-05-2021 | Z | 24 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
32 | Concordia Elbląg | 4 - 1 | Huragan Morąg (szczegóły) | 15:00 29-05-2021 | Z | 90 | 1 | |||||
33 | Concordia Elbląg | 4 - 2 | KS Kutno (szczegóły) | 16:30 04-06-2021 | Z | 90 | 1 | |||||
34 | Concordia Elbląg | 0 - 3 | Błonianka Błonie (szczegóły) | 17:00 12-06-2021 | P | 90 | 1 | |||||
36 | RKS Radomsko | 0 - 2 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 17:00 19-06-2021 | Z | 90 | 1 |